Toz Toplama Sistemleri

Jet Pulse Filtreler

Torbalı Filtreler

Onay Makina , Toz  Toplama  Sistemleri, Jet Pulse Filtreler ve Torbalı Filtreler ile yedek parça üretimini yapmaktadır.

 

Alanında 10  yılı aşkın sürede  edinmiş olduğu tecrübeleri yeni teknoloji ve tasarımlarla buluşturarak kesin çözümler ortaya koymaktadır. Kaliteden ödün vermeden, işletme odaklı bir üretimi ilke edinen firmamız teknolojik yenilikleride yakından takip ederek, ürün çeşitliliğini her geçen  gün arttırmaktadır.

 

Firmamız proje, teknik danışmanlık, sorun ve ihtiyacın yerinde tespiti, periyodik bakım ve teknik servis gibi konularda devamlı hizmet vermektedir.

 

Bünyesinde bulunan, onlarca anahtar teslimi projelerde görev yapmış genç dinamik teknik kadrosuyla  sektöründe emin adımlarla ilerlemeye devam

etmektedir.

 

Misyonumuz

 

Hizmet verilen kurum ve kuruluşlara katkıda bulunmak amacıyla teknolojik yenilikleri takip ederek, işletmelerin ihtiyaçlarına ve uluslararası kalite standartlarına uygun ürünleri imal etmektir. Ayrıca evrensel ve etik değerleride göz önüne alarak tercih ettiği sektörde bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

 

Vizyonumuz

 

Toz Toplama Sistemlerini doğru teknolojiler ile buluşturarak katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve kendi sektöründe bir dünya  markası olma yolunda ilerlemektir.